Działalność bieżąca

Pomoc z Aquanet Poznań dla wodociągów z Charkowa

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 12 stycznia 2023 08:01

W ostatnią sobotę o godz. 20:00 dotarł do Charkowa TIR ze sprzętem dla Wodociągów Charkowskich oraz z rzeczami pierwszej potrzeby dla pracowników wysłany przez Aquanet Poznań.

Z informacji, którą otrzymaliśmy okazuje się, że przed wojną pracowników było 5000, zostało 3400, kobiety wyjechały na zachód kraju, albo za granicę. Pozostali mężczyźni pracują każdego dnia naprawiając infrastrukturę wodociągową i energetyczną. Mamy nadzieję, że nasza zbiórka pomoże im w tych działaniach.

"Dla nas to było prawdziwe wyzwanie logistyczne i gdyby nie życzliwość wielu osób, które szukały dla nas rozwiązania z pewnością cała akcja transportowa nie zakończyłaby się tak szybko i skutecznie" - informuje Spółka Aquanet - "Przede wszystkim dziękujemy naszym pracownikom, którzy włączyli się w zbiórkę. Spółkom Grupy Kapitałowej: Aquanet Laboratorium, Lenker, Mycela, Terlan za pomoc w skompletowaniu zbiórki. Lenkerowi i kierowcom - Marcinowi i Arturowi za ich gotowość i szybką akcję transportową. Fundacja Świętokrzyskich Kopalni Surowców Mineralnych "Kaganek" za transport przez objęte wojną tereny, za ich pomoc przy wszystkich formalnościach. Dziękujemy przedstawicielom Urzędu Marszałkowskiego, pracownikom Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UMP, Zastępcy Dyrektora Teatru Muzycznego oraz wielu fantastycznym ludziom, którzy poświęcali swój czas i szukali kontaktów, żeby nam pomóc".

Okazuje się, że kiedy sprawa jest słuszna i płynąca z serca uda się wszystko.

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 12 stycznia 2023 08:01
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Łobez: woda z przerwaneg…

  Czy ta katastrofa jest skutkiem zaniedbań?

  Wodociągi z Cieszyna zac…

  Brakuje papieru, więc trzeba szukać innych rozwiązań

  W Wałczu powstaje Między…

  Zielone Miasta - kierunek przyszłości

  "Bądźcie bez litości, bą…

  Rok 1939 - Wodociągowcy w pierwszych dniach wojny