Trendy

Konferencja „zarządzanie oświetleniem w kryzysie”

ŁUKASZ SZELĄG Dodany dnia: 18 listopada 2022 11:31

Wobec kryzysu energetycznego, z jakim mamy obecnie do czynienia, zarządzanie oświetleniem ulicznym, produkcja zielonej energii, a przede wszystkim wykorzystanie potencjału energetycznego infrastruktury miejskiej, w tym obiektów wodociągowo – kanalizacyjnych, stały się w tym roku tematem nr jeden wśród polskich samorządowców i przedsiębiorców.

Gryficki Klaster Energii zrzeszający podmioty produkujące energię na miejscu oraz firmy budujące instalacje energetyczne organizuje konferencję, której celem jest znalezienie na odpowiedzi na pytanie „jak zarządzać światłem w mieście”.

.Organizatorami wydarzenia wspólnie z Gryfickim Klastrem Energii jest Zakład Elektryczny Gryfice, producent słupów oświetlenia ulicznego Elektromontaż Rzeszów oraz producent lamp LUK z Zielonej Góry.

.„Z myślą o miastach chcemy przedstawić rozwiązania, które są dostępne na rynku dla miast. Przyjadą przedstawiciele miejskich instytucji, które pokażą wdrożone rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pieszych w mieście” – mówi Mariusz Sowiński z ZEG GRYFICE, członek Gryfickiego Klastra Energii.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele firm produkcyjnych, montażowych, projektowych oraz samorządowcy, którzy wdrożyli już nowoczesne rozwiązania w zakresie oświetlenie ulicznego.

Konferencja cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Wszystkie dostępne dla uczestników miejsca zostały zajęte, a Organizator spodziewa się 100 % frekwencji.

Patronem medialnym wydarzenia jest Wodociągowiec.pl

 

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

ŁUKASZ SZELĄG Dodany dnia: 18 listopada 2022 11:31
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  64 mln złotych na bezpie…

  Uchronić Kędzierzyn-Koźle przed ewentualnymi powodziami

  Ważna rezolucja przyjęta…

  We wrześniu Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie strategii do....

  Co nowego w dyrektywie d…

  Lista obserwacyjna substancji.

  Trudny weekend PWiK w Go…

  Gorzów: os. Staszica, ul. Myśliborska, Olimpijska i Gwiaździsta bez wody