Zarządzanie kryzysowe

Minister Zdrowia podał datę przekształcenia stanu pandemii w stan zagrożenia

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 29 kwietnia 2022 11:51

„W połowie maja zniesiemy stan epidemii, przekształcimy go w stan zagrożenia epidemicznego. Decyzja jest przekonsultowana na różnych poziomach administracji” – powiedział Minister Zdrowia, Adam Niedzielski dla PAP.

Stan epidemii obowiązuje w Polsce od 20 marca 2020 r. 

 

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 29 kwietnia 2022 11:51
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Bydgoszcz: spotkanie Izb…

    Wodociągowcy z całej Polski rozmawiali o kryzysie w branży

    Wodociągi Chrzanowskie n…

    Warszawa: Główny Inspektorat Pracy nagrodził rzetelnych pracodawców

    Wodociągi Cieszyńskie - …

    Nowe inwestycje w Skoczowie i w Wiśle

    Konferencja „zarządzanie…

    Niechorze będzie gospodarzem konferencji poświęconej odnawialnym źródłom energii