Pozostałe

Obrączka znaleziono w oczyszczalni ścieków

ŁUKASZ SZELĄG Dodany dnia: 21 maja 2023 21:31

Do niecodziennego odkrycia doszło w lokalnej oczyszczalni ścieków w Rogers w USA - informuje Wirtualna Polska.  Pracownicy obsługujący jedno z urządzeń na obiekcie znaleźli pierścionek z diamentem. Okazało się, że zgubiono go 13 lat temu!

Jak cytuje za stacją FOX9 Wirtualna Polska: „pierścionek został znaleziony przez ekipę konserwacyjną, która pracowała nad urządzeniem oddzielającym duże i ciężkie przedmioty od ścieków wpływających do oczyszczalni”. Na sicie w warstwie żwiru zauważono błyszczący przedmiot. Okazało się, ze to obrączka z brylantem.

Przez miesiąc miejscowa Rada Metropolitalna szukała właścicielki zguby. Zgłosiły się setki osób, ale dokładnie weryfikowano wszystkie zgłoszenia. Właścicielką zaginionej obrączki okazała się ostatecznie Mary Strand, mieszkanka Rogers.

„Mary i jej mąż David w tym roku będą obchodzić 46. rocznicę ślubu. Natomiast na 33. rocznicę Marry dostała od męża pierścionek z brylantem”- powiedziała w rozmowie z CBS News Mary Strand, którą przytacza Wirtualna Polska.

A jak doszło do zgubienia obrączki? Pierścionek był trochę za duży, to też kobieta go odłożyła korzystając z toalety, ale kiedy po niego sięgnęła, ten wpadł do środka muszli w chwili spuszczania wody.

 

Źródło: WP.PL/FOX9, CBS News

Foto. Źródło: Rada Metropolitalna Minnesoty

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

ŁUKASZ SZELĄG Dodany dnia: 21 maja 2023 21:31
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  ZWIK w Łodzi „zatrudnia”…

  Świecące bakterie na straży jakości wody

  Nowy prezes Wodociągów C…

  Z Tauronu do wodociągów

  Staw przestanie być ekol…

  Inwestycja w Świętochłowicach

  Nowoczesny kalkulator re…

  Nowoczesny kalkulator retencji wody