Pozostałe

Oferta dla studentów 4 stołecznych uczelni

Szymon Różański Dodany dnia: 8 stycznia 2023 21:49

Już od 9 lat Stołeczne Wodociągi wspierają zdolnych studentów i doktorantów w podejmowaniu innowacyjnych projektów naukowych, związanych z branżą wodociągowo-kanalizacyjną. O stypendia naukowe finansowane przez Spółkę mogą ubiegać się studenci czterech warszawskich uczelni. Wnioski są przyjmowane do 6 lutego.

Program stypendialny to autorski projekt realizowany od 2014 roku przez MPWiK Warszawa, adresowany do osób, które podejmą się napisania pracy licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej lub doktorskiej dotyczącej działalności naszego przedsiębiorstwa. Można zgłosić własny, innowacyjny pomysł lub wybrać temat z listy zaproponowanej przez Spółkę.

O stypendium ubiegać się mogą studenci: Politechniki Warszawskiej, Wojskowej Akademii Technicznej, Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Uniwersytetu Warszawskiego.

Program stypendialny jest skierowany do studentów studiów I stopnia (będących na co najmniej trzecim roku studiów), II stopnia, jednolitych studiów magisterskich (będących na co najmniej czwartym roku studiów) oraz osób realizujących doktoraty.

Jak zostać stypendystą MPWiK?

Wniosek o przyznanie stypendium wraz z wymaganymi załącznikami należy przesyłać mailowo na adres stypendia@mpwik.com.pl lub złożyć w wersji papierowej w siedzibie spółki z dopiskiem na kopercie "Program stypendialny" do 6 lutego 2023 roku. Wnioski są rozpatrywane dwa razy w roku – w lutym oraz we wrześniu.

Szczegóły, regulamin i wnioski chętni do skorzystania ze stypendium naukowego MPWiK znajdą na stronie internetowej spółki.

Redaktor Wodociągowiec

Źródło: MPWiK Warszawa

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Szymon Różański Dodany dnia: 8 stycznia 2023 21:49
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Rada Polityki Pieniężnej…

  Referencyjna stopa procentowa wzrosła do 6,75 %

  Nowe inwestycje przy ocz…

  Opolszczyzna: przebudowa polderu i budowa wału

  Łódź: miasto położone na…

  Historia rzek, rzeczek i cieków wodnych w Łodzi

  Inwestycja za 41 mln zł …

  Konin: zakończono modernizację Stacji Uzdatniania Wody