Obsługa klienta

To spore ułatwienie dla klientów

Marcin Simiński Dodany dnia: 10 marca 2024 18:30

Katowickie Wodociągi S.A. 8.03. 2024r. udostępniły w iBOK możliwość opłacenia rozrachunków za pośrednictwem e-płatności.

E-płatności umożliwiają między innymi płacenie za pomocą: aplikacji bankowej, BLIKA, karty płatniczej czy wykorzystując portfel elektroniczny.

iBOK w Katowickich Wodociągach to bardzo wygodne rozwiązanie. Korzystać z niego mogą wszyscy, którzy mają podpisaną umowę z Katowickimi Wodociągami o zaopatrzenie w wodę lub odprowadzanie ścieków. System iBOK pozwala m.in. na: wgląd do aktualnych i wcześniejszych rozliczeń, wgląd w szczegóły umowy a nawet tworzenie wykresów zużycia wody. Oczywiście klienci za pomocą tej usługi mogą podawać zdalnie stan wodomierza i pobierać z konta z e-faktury,

Płatności internetowe to coraz popularniejsza metoda regulowania zobowiązań. Według badania Global Web index z 2020 r. aż 75% ankietowanych powiedziało, że woli płacić bezgotówkowo. Badanie było przeprowadzone na grupie ponad 670 tys. internautów w wieku 16-64 lat z 46 krajów świata- podają Katowickie Wodociągi.

 

Źródło: Katowickie Wodociągi

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Marcin Simiński Dodany dnia: 10 marca 2024 18:30
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Do sprawdzenia 20 tysięc…

  Wody Polskie: Ruszyły kontrole wylotów ściekowych

  Kurtyny wodne działają

  Nawet w Suwałkach trzeba się chłodzić

  Kolejna Kawa z ekspertem…

  Techniczne i ekonomiczne aspekty doboru pojazdu ssąco-płuczącego

  Szczecin: „Berlinki” pod…

  Wiosna sprzyja renowacji