Maszyny i urządzenia

Wodociągi Chrzanowskie i kolejna nowa usługa

Szymon Różański Dodany dnia: 23 kwietnia 2023 17:27

Dzięki zakupowi nowego pojazdu asenizacyjnego do listy stale poszerzających się usług komercyjnych świadczonych przez Wodociągi Chrzanowskie właśnie dołączył wywóz nieczystości.

Cennik usług asenizacyjnych ustalony przez przedsiębiorstwo w kwietniu br. jest  ofertą adresowaną do mieszkańców Chrzanowa, Libiąża, Trzebini oraz Babic.

– Nasza oferta jest kolejną już propozycją świadczenia na zewnątrz usług, które związane są bezpośrednio z zakresem działalności przedsiębiorstwa – mówi prezes Wodociągów Chrzanowskich Łukasz Brzózka. – Umożliwiamy w ten sposób mieszkańcom i lokalnym firmom skorzystanie z profesjonalizmu i doświadczenia naszych pracowników oraz z nowoczesnej bazy sprzętowej.

Prezes podkreśla również, że zawierając umowę z Wodociągami Chrzanowskimi posiadacze szamb i przydomowych oczyszczalni mają pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie z nowymi wymogami prawnymi, a odbiór nieczystości zostanie powierzony firmie, która zrobi to rzetelnie i z troską o środowisko naturalne.

Wywóz nieczystości to kolejna inicjatywa Wodociągów adresowana dla mieszkańców tego rejonu i lokalnych przedsiębiorstw, jaką w ostatnim czasie przedsiębiorstwo dodało do swojej oferty usług. Przypomnijmy, że Spółka weszła niedawno na lokalny rynek z usługami w zakresie budowy przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych oraz asfaltowania nawierzchni drogowych. Warto przypomnieć, że świadczy też kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia kanalizacji i zbiorników specjalistycznym pojazdem ssąco-płuczący Müller Canalmaster, jak również lokalizacji wycieków i diagnostyki stanu sieci kanalizacyjnej z wykorzystaniem telewizyjnej inspekcji własnego kamerowozu.

Za wywóz nieczystości z tzw. szamba należy zapłacić netto 32,41 zł za m3 ścieków. Oczyszczenie przydomowej oczyszczalni kosztuje 190 zł/m3.

Źródło: Wodociągi Chrzanowskie

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Szymon Różański Dodany dnia: 23 kwietnia 2023 17:27
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  W Nowym Dworze Mazowieck…

  Na budowę dostarczono zbiorniki

  Jak bakterie pracują w o…

  ZWIK: w Łodzi zmienił się skład zanieczyszczeń w ściekach po upadku fabryk włókienni…

  Zagospodarowanie wód w d…

  Wrocław: Koniec z podtopieniami

  Dębica: będzie mniej awa…

  Dębickie Wodociągi zakończyły modernizację Stacji Uzdatniania Wody