Inwestycje

W Krotoszynie mają nowy wóz asenizacyjny

Szymon Różański Dodany dnia: 2 sierpnia 2022 09:32

W lipcu, w  oddziale produkcyjnym firmy Gamon Trucks Sp.z o.o. w Konstantynowie Łódzkim został dokonany odbiór techniczny samochodu asenizacyjnego, który w przyszłym tygodniu zasili flotę pojazdów PGKiM w Krotoszynie.

Specjalistyczne wyposażenie, w którego skład wchodzą m. in. zbiornik zasadniczy, pompa ssąca wraz z systemem zabezpieczającym, pompa wysokociśnieniowa  wraz z systemem zabezpieczającym, kołowroty ciśnieniowe oraz oświetlenie ostrzegawcze jest już zamontowane na podwoziu i  odbiór pojazdu dokonany przez przedstawicieli przedsiębiorstwa zakończony został pozytywnie. Sprzęt, który przeznaczony  będzie do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji jest już gotowy na przyjazd do Krotoszyna. Wartość zakupu samochodu: 1.826.550,00 zł brutto.

Firma Gamon Trucks

Firma Gamon Trucks posiada doświadczenie w produkcji wysoko wyspecjalizowanych pojazdów służących do czyszczenia kanalizacji. Dzięki zachowaniu najwyższej precyzji wykonania oraz przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych, firma rozwija się nie tylko na terenie Polski. Pojazdy trafiają do zadowolonych klientów z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Czech, Litwy, Łotwy czy Norwegii.

Redaktor Wodociągowiec

Źródło: PGKiM Krotoszyn

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Szymon Różański Dodany dnia: 2 sierpnia 2022 09:32
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Nie jest dobrze! Komunik…

  Komunikat PSH dotyczący sytuacji hydrogeologicznej w kraju.

  XI. Ogólnopolski Ranking…

  XI. Ogólnopolski Ranking Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji 2022

  Statystyka w Laboratorium

  Kawa z ekspertem 8 marca 2022 godz. 10.00

  Pół miliona na małą rete…

  Można już składać wnioski o dotację