Pozostałe

Małe rzeczy, a cieszą

Marcin Simiński Dodany dnia: 5 marca 2023 19:16

Nowy zdrój został zamontowany i uruchomiony dla mieszkańców Oborników (woj. wielkopolskie).

O nowej inwestycji poinformowało Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach. Nowy zdrój stanął przy ul. Zamkowej i został uruchomiony w ostatni dzień lutego.

Poprzedni już miał swoje lata, więc ekipa PWIK wymieniła go na nowy. Niech służy mieszkańcom bezawaryjnie długie lata.

 

Redaktor Wodociągowiec

Źródło: PWIK Oborniki

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Marcin Simiński Dodany dnia: 5 marca 2023 19:16
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Jaworzno: Modernizacja p…

    Budują dodatkowe zbiorniki

    Mini FUSO na wyposażeniu…

    Mały wjedzie wszędzie

    PUK w Gryfinie inwestuje

    Gryfino: wybudowali panele słoneczne i kupili nowe auto

    Wodociągi i miasto Sosno…

    W Ostrowach Górniczych budują kanał tłoczny