Inwestycje

Ten zakup sprawdza się w praktyce

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 22 stycznia 2023 16:30

Opłacało się zakupić specjalistyczne maszyny, dzięki którym pracownicy Wodociągów Chrzanowskich mogą odtwarzać samodzielnie zerwane w celu dokopania się do awarii sieci warstw asfaltowych.

Nowa wodociągowa brygada z Wydziału Sieci Wodociągowej w Chrzanowie na bieżąco zajmuje się naprawami nawierzchni po pracach związanych z budową oraz usuwaniem awarii sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. 

- Przypomnijmy, że dysponujemy zestawem specjalistycznych maszyn, w tym recyklerem, który umożliwia przetapianie i ponowne zastosowanie surowca z zerwanych starych nawierzchni, czy termosem do transportu gotowej masy bitumicznej - podkreślają Wodociągi Chrzanowskie.

Warto dodać, że spółka zakupiła sprzęt, nie tylko, aby kompleksowo świadczyć usługi, ale też po  prostu zmniejszyć koszty związane z koniecznością korzystania z zewnętrznych podwykonawców, w tym przypadku przedsiębiorstw drogowych.

Zdjęcia pochodzą z prac prowadzonych niedawno na ul. Kadłubek w Chrzanowie.

Redaktor Wodociągowiec

Źródło: Wodociągi Chrzanowskie, Gmina Chrzanów

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 22 stycznia 2023 16:30
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Niebeskie Źródła na Mazo…

    Pulsujące gejzery w Polsce

    Tu trafią ścieki od pona…

    Mazowsze: hydrofitowa oczyszczalnia w Udrzynku

    Budują i przebudowują wo…

    Jedna z większych inwestycji Wodociągów Chrzanowskich

    Podpisali umowę na 50 ml…

    Wielka modernizacja w Olkuszu