Pozostałe

Walne w IGWP

Szymon Różański Dodany dnia: 29 czerwca 2022 10:00

Wczoraj w Warszawie, odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków IGWP. W trakcie spotkania Rada Izby złożyła sprawozdanie z działalności za rok 2021, otrzymując absolutorium do dalszych działań. Powiększono też poczet Członków Honorowych Izby.

Całe zebranie miało 24 punkty, pomijając kilka typowo roboczych, najważniejszymi było przedstawienie sprawozdania z działań podjętych i zrealizowanych w zeszłym roku zarówno przez Radę IGPW jak i Prezesa, tej najbardziej reprezentatywnej w branży wod-kan organizacji. Wszystkie sprawozdania i plany zostały przejęte, a delegaci udzieli Radzie i Prezesowi IGWP (Krzysztofowi Dąbrowskiemu) absolutorium do dalszego działania. Przedstawiony też został plan działania Izby na 2022 rok oraz plan finansowy. Zaproponowano również zmiany statutu Izby- o tym więcej w kolejnych artykułach. 

Podczas   obrad Członkowie Izby uczestniczący w Walnym Zgromadzeniu podjęli uchwałę w sprawie wprowadzenia w poczet Członków Honorowych Izby byłą Prezes Zarządu Sosnowieckich Wodociągów S.A.  Magdalenę Pochwalską.

Delegaci poza wypełnieniem punktów formalnych z porządku obrad mieli też możliwość dyskusji zarówno na temat podejmowanych przez Izbę działań i ewentualnych planów na przyszłość, jak również kondycji i problemów przed jakimi stoi obecnie branża wod-kan.

W zebraniu wzięło udział 3 członków stowarzyszonych, wydano 119 mandatów dla Członków IGWP.

Wydarzenie miało miejsce w warszawskich hotelu Novotel, w samym centrum stolicy, przy ul. Marszałkowskiej.

Redaktor Wodociągowiec

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Szymon Różański Dodany dnia: 29 czerwca 2022 10:00
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Doroczny ranking firm wo…

  ZWiK Szczecin w krajowej czołówce

  Wodociągi Zielona Góra p…

  Zrobią porządek z wodami opadowymi

  Jaworzno - budowa kanali…

  Jaworzno - budowa kanalizacji z przeszkodami

  Uwaga: niedobory wody, s…

  Woda to nie śmietnik i jest jej coraz mniej!