Działalność bieżąca

Jaworzno: myli i dezynfekowali wiaty przystankowe

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 6 września 2022 07:43

Dział Oczyszczania Miasta Wodociągów Jaworzno pracował przy dezynfekcji i myciu wiat przystankowych.

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego wzmożona i zwiększona zostanie liczba osób podróżujących komunikacją miejską. Dlatego właśnie wymyto dokładnie i zdezynfekowano wiaty przystankowe.

Zadanie obejmowało umycie całej konstrukcji wiaty łącznie z dachem. Do czyszczenia wykorzystywane było urządzenie wysokociśnieniowe oraz woda z dodatkiem detergentów. Prace zostały zapoczątkowane od przystanków w Centrum i Śródmieściu, a następnie według harmonogramu w kolejnych dzielnicach - informują Wodociągi Jaworzno.

Redaktor Wodociągowiec

Źródło: Wodociągi Jaworzno

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 6 września 2022 07:43
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Działania dla klimatu

    Dofinansowanie w budowę i przebudowę infrastruktury wodno-ściekowej w aglomeracjach

    Inwestycja za 350 mln zł

    Szczecin: Fabryka Wody prawie gotowa

    Światowy Dzień Wody 2023…

    MPWiK Warszawa: gry miejskiej pn. „Wyzwanie wodnego eksperta”

    W Odrze jest rtęć czy ni…

    Wyniki badań strony polskiej i niemieckiej różnią się