Wnioski taryfowe

„Kawa z ekspertem”

Damian Simiński Dodany dnia: 12 maja 2021 09:53

Naciśnij zdjęcie by odtworzyć video.

Proces taryfikacji w przedsiębiorstwach wodociągowo-kanalizacyjnych będzie tematem najbliższego spotkania z cyklu „Kawa z ekspertem”

 

Jeden z najpopularniejszych napojów świata, kawa, kojarzy się głównie z energetyzującą ciało i umysł kofeiną, ale pewnie większość z nas pamięta jeszcze kolejki za kawą i jej luksusowy charakter.  

Co ma wspólnego kawa z cyklem organizowanych przez nas spotkań z ekspertami? Stymulujące działanie tego napoju pomaga nam stawiać czoła wyzwaniom nowego dnia. Mamy nadzieję, że wiedza, kontakty i pomysły wyniesione z naszych webinariów będą kawą kadry zarządzającej. 

Kawa z ekspertem

Gośćmi prezentującymi wiedzę zdobytą w przedsiębiorstwach są osoby posiadające doświadczenie w obszarach zarządzania, technologii i prawa z Twojej branży. W nadchodzącym webinarium naszym ekspertem  będzie Grzegorz Gałabuda, absolwent SGH, posiadający wiedzę z dziedziny finansów przedsiębiorstw komunalnych i gmin, zarządzania projektami, doradztwa w zakresie systemów organizacji usług komunalnych oraz restrukturyzacji i prywatyzacji podmiotów gospodarczych sektora komunalnego. Pan Gałabuda ma doświadczenie w pełnieniu funkcji prezesa przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjnego, a jego opinia ceniona jest przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów i Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, jak również NIK, powołujący go na biegłego w zakresie weryfikacji wniosków o zatwierdzenie taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.

 

Rzeczywistość wokół nas zmienia się w coraz szybszym tempie, zalewa Cię informacyjny szum i nie masz narzędzi pozwalających w gąszczu danych znaleźć te rozwiązania, które odpowiadają na Twoje problemy. Ustawodawcy gonią za postępem i regulując nowe obszary przedsiębiorczego świata wprowadzają dodatkowe zmienne w Twoją już wystarczająco skomplikowaną układankę. Wąskie i głębokie specjalizacje sprawiają, że niemożliwym staje się nadążenie za rozwojem sytuacji. 

 

W społeczeństwie „gorącego kubka” nie masz czasu na szukanie, pochłanianie i trawienie wiedzy – potrzebujesz działających, sprawdzonych rozwiązań. Teraz. Mamy nadzieję, że szukane odpowiedzi dostaniesz na naszych webinariach od zaproszonych ekspertów, ludzi, którzy wiedzą o czym mówią, ponieważ sprawdzili teorię w praktyce. 

 

Podczas najbliższego spotkania pod tytułem „Proces taryfikacji w przedsiębiorstwach wodociągowo-kanalizacyjnych A.D. 2021. Doświadczenia, problemy, praktyka.", które odbędzie się 18.05.2021 o godzinie 10:00. Grzegorz Gałabuda przedstawi swoje stanowisko i obserwacje w następujących kwestiach:

- Czy słuszne są 1% stawki amortyzacyjne proponowane przez Wody Polskie?

- Pomniejszenie kosztów oczyszczalni ścieków  o koszty oczyszczenia  wód opadowych i roztopowych. Jak powinno to wyglądać?

- Marże zysku dla przedsiębiorstwa – praktyka. 

- Obniżanie wartości amortyzacji dotyczącej  opóźnionych inwestycji – doświadczenia  i praktyka. 

 

Podczas naszych spotkań możesz w swobodnej atmosferze zadawać pytania. Po spotkaniu zaś dostaniesz dostęp do prezentowanych materiałów i innych wartościowych treści. 

Zapraszamy na darmową, niezobowiązującą kawę w kameralnym gronie – zapisz się już dziś klikając poniższy link!

 

LINK: Kawa z Ekspertem z  Grzegorzem Gałabudą  18.05.2021, godzina 10:00

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Damian Simiński Dodany dnia: 12 maja 2021 09:53
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Ruda Śląska: nowa przepo…

  Koszt budowy ponad 5,7 mln zł

  Zielona Góra: 1 etap za …

  Zrobili porządek z wodami opadowymi

  Poznaj tłocznie ścieków

  Hydraulika pomp i jej sprawność

  Dodatkowe 194 mln zł na …

  Większa pożyczka dla Warszawskich Wodociągów z NFOŚiGW