Trendy

Opolskie Wodociągi i Kanalizacja: Podium drugi rok z rzędu

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 4 marca 2021 11:01

Opolskie Wodociągi i Kanalizacja: Podium drugi rok z rzędu

To już drugi rok z rzędu, kiedy Spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. zdobywa 3. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji za rok 2020, organizowanym przez Strefę Gospodarki / Dziennik Gazeta Prawna.

W roku 2019 opolska spółka zajęła miejsca 4. Później było już tylko lepiej. Podium i 3 miejsce w roku ubiegłym, a teraz powtórzenie tego sukcesu. A przecież czasy trudne- pandemia koronawirusa nie przeszkodziła jednak spółce w realizacji zamierzonych celów.

- Utrzymanie miejsca na podium przez dwa lata z rzędu jest potwierdzeniem umiejętności i kompetencji całego zespołu Wodociągów i Kanalizacji w Opolu Sp. z o.o. Daje świadectwo słuszności dokonanych wyborów oraz podjętych decyzji inwestycyjnych i organizacyjnych w Spółce. Niezwykle cieszymy się z tego sukcesu, który jeszcze bardziej motywuje nas do doskonalenia naszej pracy- napisała na swojej stronie spółka, komentując wyniki rankingu.

Celem rankingu Strefy Gospodarki- ekonomicznego dodatku do Gazety Prawnej przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych jest wskazanie wiodących przedsiębiorstw wodno-kanalizacyjnych i wyróżnienie najlepszych firm w Polsce - liderów branży. Analizie zostają poddane kwestie techniczne, finansowe, jak i prowadzona polityka CSR. Pod uwagę wzięto również tzw. dane "miękkie", w tym współudział w życiu lokalnych społeczności, a także skuteczność podjętych działań w pozyskiwaniu funduszy unijnych.

Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. to największe w województwie opolskim przedsiębiorstwo wodociągowo-kanalizacyjne, obsługujące około 20.000 odbiorców. Do podstawowych zadań Spółki należą dostarczanie wody, odbiór i oczyszczanie ścieków.

Redaktor Wodociągowiec

Dyplom Opolskich Wodociągów

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 4 marca 2021 11:01
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Wiele zmian w prawie od …

  Umowy zawarte od 1 stycznia 2021 r. trzeba będzie wykazać w specjalnym formularzu RU…

  Awaria sieci wodociągowe…

  Woda spłynęła w kierunku ul. Olsztyńskiej i zalała ulicę

  Historyczna inwestycja w…

  40.000 ton betonu natryskowego na budowę tunelu ściekowego Thames Tadeway w Londynie…

  „Warszawska kranówka rur…

  „Sedes to nie kosz na śmieci”.