artykuł sponorowany

Pojazdy do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 9 grudnia 2020 11:38

Firma Handlowo-Usługowa „ARTEM” Artur Krawczak z siedzibą w Borkowie Kościelnym istnieje na rynku od 1998 roku, przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, które pozwoliło nam na współpracę z najlepszymi producentami sprzętu komunalnego na rynku europejskim m.in. FFG Flensburg, ABE Group, VAPO, IMS- Robotics, Sklarz, KEG. Posiadamy pełen asortyment akcesoriów niezbędnych do obsługi sieci kanalizacyjnych.

 

Jesteśmy głównym przedstawicielem firmy FFG Flensburg  w której budowane są pojazdy dla  potrzeb wojska oraz pojazdy cywilne. Od 30 lat z powodzeniem rozwija się dział pojazdów komunalnych do ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji i zbiorników, które od 1998 roku są sprzedawane przez naszą firmę w Polsce.

 

Zajmujemy się sprzedażą oraz serwisem samochodów do czyszczenia kanalizacji, urządzeń ciśnieniowych, kamer inspekcyjnych oraz urządzeń do renowacji bezwykopowej. Wykonujemy zabudowy pojazdów do telewizyjnej inspekcji kanalizacji oraz zabudowy warsztatowe.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in.: głowice ciśnieniowe, dysze, frezarki,  maszyny do mechanicznego i mobilnego czyszczenia kanalizacji, zadymiarki  Fog-Smoker.

 

Ponadto oferujemy: pakery naprawcze, pneumatyczne korki zamykające i przepływowo - kontrolne firmy VAPO, węże ciśnieniowe i ssące,  różnych producentów do hydrodynamicznego czyszczenia kanalizacji  i odsysania odpadów.

 

Pragniemy nawiązać współpracę z Państwa firmą, zapraszamy do zapoznania się z naszymi katalogami oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej www.artem-sierpc.pl

 

Obraz zawierający tekst, woda, zielony, rzeka

Opis wygenerowany automatycznie

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 9 grudnia 2020 11:38
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Szlak rowerowy trzech st…

  ZWIK namawia łodzian na wycieczkę rowerową

  Technologie domowej rete…

  Deszczówka w kranie? To możliwe!

  Rozwiązanie zmniejszy em…

  CIECH opracował innowacyjną metodę odzyskiwania tzw. soli wypadowej