Pozostałe

PWIK Suwałki ma nowego prezesa

Szymon Różański Dodany dnia: 11 grudnia 2022 21:42

Łukasz Kurzyna powołany został na Prezesa Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Suwałkach. Wcześniej był wiceprezydentem miasta.

Ł. Kurzyna przez 12 lat jako zastępca prezydenta miasta Suwałki był odpowiedzialny m. in. za sprawy gospodarcze, inwestycyjne oraz nadzór nad miejskimi spółkami komunalnymi. Z dniem 1 grudnia objął funkcję prezesa Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach, spółki miejskiej. Oczywiście dzień wcześniej zrezygnował z dotychczasowego stanowiska.

Wcześniej, przez ostatnie 4 lata, prezesem PWIK w Suwałkach był Leszek Andrulewicz. Jak podało Radio Białystok, zrezygnował ze swojej funkcji z powodów m.in. rodzinnych.

Redaktor Wodociągowiec

Źródło: UM Suwałki

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Szymon Różański Dodany dnia: 11 grudnia 2022 21:42
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Operacja „gospodarka wod…

    Lubelskie: 49 inwestycji za 147 mln zł

    Zrealizowali cześć proje…

    Pomorskie: nowa przepompownia ścieków w Tuchomiu

    Ceny wody i ścieków rosną

    94 % propozycji zakłada podwyżki opłat za wodę i ścieki

    MPWiK: „Woda na młyn”

    Nagrali podcast o wodzie