Pozostałe

Stowarzyszenie Wodociągi Wielkopolskie obradowało w Lesznie

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 24 marca 2023 20:31

W dniu 17 marca 2023 r. odbyło się spotkanie Stowarzyszenia Wodociągi Wielkopolskie w Leszczyńskim Centrum Biznesu.

Tematami debaty był m.in. problem zrzutu ścieków przemysłowych do kanalizacji i do wód, w kontekście wymagań prawnych i technicznych. Tu wiedzą ze zgromadzonymi wodociągowcami dzieliła się m.in. przedstawiciela WIOŚ  w Lesznie. 

Rozmawiano także o tym, jak zaplanować proces inwestycyjny, aby zdążyć po nowe fundusze unijne?

Na zakończenie miała miejsce luźna dyskusja na temat sytuacji branży, wniosków o skrócenie taryf, cen energii, interpelacji poselskich i wiele innych zagadnień.

Redaktor Wodociągowiec

Źródło: Stowarzyszenia Wodociągi Wielkopolskie

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 24 marca 2023 20:31
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Aleja Jana Pawła II w Sz…

    Szczecin: zadbali też o hydranty

    Umowy na dotacje z PROW …

    Kujawsko-pomorskie: 90 mln zł na inwestycje wod-kan

    Budują wodociąg w Dąbrow…

    Inwestycja warta 17,5 mln zł

    W Libiążu osady zredukuj…

    Wodociągi Chrzanowkskie: 1,4 mln zł pożyczki na GreenPlon