Uzdatnianie i dystrybucja wody

W Obornikach powstaje nowa sieć

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 4 sierpnia 2025 09:43

Na ulicy Marii Curie-Skłodowskiej w Obornikach trwają intensywne prace przy budowie kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowej.

 I choć Matka Natura postanowiła utrudnić prace, prace idą zgodnie z planem.  „Z powodu wysokiego poziomu wód gruntowych musieliśmy sięgnąć po ciężki sprzęt i uruchomić igłofiltry, bo bez nich ani rusz z dalszymi robotami ziemnymi. Ale jak to mówią - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych”- zapewnia Przedsiębiorstwo.

Redaktor Wodociągowiec

Źródło: PWiK w Obornikach

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 4 sierpnia 2025 09:43
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Szczecin: Budowa mostu n…

    Jeszcze tego lata połączy oba brzegi

    W Pruszkowie i Piastowie…

    Wodociągi Warszawskie: inwestycja za 95 mln zł

    Koło: Seniorzy z wizytą …

    Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji odwiedzili goście z Dziennego Domu Seniorów

    „Mętność w wodzie i mętn…

    Dzisiaj odbyło się weebinarium z cyklu Kawa z ekspertem