Z okazji Dnia Kobiet, wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia.
Żyjcie nam drogie Panie w zdrowiu, długo i szczęśliwie!
Redakcja
Wodociągowiec.pl
Z okazji Dnia Kobiet, wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia.
Żyjcie nam drogie Panie w zdrowiu, długo i szczęśliwie!
Redakcja
Wodociągowiec.pl
Zobacz inne artykuły z tej kategorii.
Edukacja: uczniowie klas II i III Szkoły Podstawowej w Jędrzejowie na oczyszczalni ś…
Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej realizują w Ustroniu dużą inwestycję wycenioną na ponad…
Opolskie Wodociągi edukują
Utrzymanie potoku Siekierka w miejscowościach Lubań i Siekierczyn