Z okazji Dnia Kobiet, wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia.
Żyjcie nam drogie Panie w zdrowiu, długo i szczęśliwie!
Redakcja
Wodociągowiec.pl
Z okazji Dnia Kobiet, wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia.
Żyjcie nam drogie Panie w zdrowiu, długo i szczęśliwie!
Redakcja
Wodociągowiec.pl
Zobacz inne artykuły z tej kategorii.
Białostockie Wodociągi likwidują zbiornik biogazu
Oczyszczalnia za 200 mln zł
Źródełka z warszawską kranówką
Obniżenie taryfy za ścieki i pozostawienie ceny za wodę w Nowym Sączu