Pozostałe

Dzień bezpieczeństwa. Dziś! Jutro! Zawsze!

Damian Simiński Dodany dnia: 1 maja 2022 10:43

Kwestie bezpieczeństwa w pracy to dla nas priorytet. Dlatego z chęcią wzięliśmy udział w Wielkopolskich Obchodach Dnia Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy organizowanych przez Państwową Inspekcję Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu” – informują Wodociągi Leszczyńskie.

Spółka w ramach akcji gościła Inspektora leszczyńskiego oddziału Państwowej Inspekcji, Pracy Pana Piotra Andrzejewskiego. Grupa pracowników wysłuchała z tej okazji prelekcji na temat kwestii bezpieczeństwa i zagrożeń wypadkowych podczas prac charakterystycznych dla naszej branży. Po prelekcji odbyło się szkolenie praktyczne dla Pracowników Działu Eksploatacji, Produkcji Wody oraz Oczyszczalni Ścieków.

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Damian Simiński Dodany dnia: 1 maja 2022 10:43
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Odzysk wody ze ścieków w…

    Filtracja membranowa i dezynfekcja UV

    Zielona Góra: nowy wóz j…

    Wodociagi Zielona Góra wzbogaciły flotę o nowy pojazd ciśnieniowy

    I Zjazd Członków Stowarz…

    Rozmawiali o taryfach i kibicowali Wiśle Płock

    Zawiercie: budowa ważneg…

    Zawiercie: budowa ważnego wodociągu