Maszyny i urządzenia

Kupili pojazd dzięki pożyczce

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 19 lutego 2023 19:36

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Gryfinie (woj. zachodniopomorskie) może pochwalić się nowym zakupem- to pojazd służący do czyszczenia i udrażniania kanalizacji sanitarnej.

Zakup tego pojazdu (samochodu marki Mercedes Elephant) możliwy był dzięki dofinansowaniu ze środków Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie- informuje gryfińskie PUK.  Przedsiębiorstwo pozyskało środki w formie pożyczki w wysokości prawie 2 mln zł, co stanowi 100% wartości zakupu nowego samochodu do czyszczenia i udrażniania kanalizacji sanitarnej wraz z kamerą do inspekcji TV sieci kanalizacyjnej.

Auto kupiono już pod koniec grudnia, ale dopiero teraz odbyło się jego oficjalne odebranie – mała uroczystość z udziałem zarządu PUK i burmistrza Miasta i Gminy w Gryfinie.

Redaktor Wodociągowiec

Źródło: PUK Gryfino

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 19 lutego 2023 19:36
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    19 listopada: Światowy D…

    Chrońmy zdrowie i środowisko

    Główny Inspektor Sanitar…

    Woda do spożycia wolna od SARS-CoV-2

    Nie żyje Tomasz Augustyn…

    Znakomity menadżer, pogodny i otwarty człowiek

    7. Piknik Naukowy w Chod…

    Stoisko MWiK Chodzież przeżyło istne oblężenie!