Uzdatnianie i dystrybucja wody

Pij kielecka kranówkę

Marcin Simiński Dodany dnia: 2 czerwca 2024 21:51

Nowy pitnik (poidełko) Wodociągów Kieleckich został uruchomiony  obok Przedszkola Samorządowego im. Pluszowego Misia przy ul. Parkowej w Nowinach. 

Jak relacjonują Wodociągi Kieleckie z tej okazji przedszkolaki odśpiewały pięknie piosenkę o wodzie, spróbowały wody prosto z pitnika, a prezes wodociągowej spółki Henryk Milcarz zachwalał smaczną, zdrową i chłodzącą kielecką kranówkę. Atrakcją była też nasza wodociągowa maskotka — Dinuś.

Pitnik jest nowy, kolorowy i odporny na warunki atmosferyczne. Mogą z niego pić wodę mieszkańcy i przyjezdni, a będzie nieczynny tylko podczas mrozów.

Źródło: Wodociągi Kieleckie

Zdjęcia: Gmina Nowiny

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Marcin Simiński Dodany dnia: 2 czerwca 2024 21:51
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Rozbudowa magistrali zak…

    Włocławskie wodociągi zakończyły 6 -letni projekt

    Wodociągi i Kanalizacja …

    Krzeszowice: trwa realizacja inwestycji za 11,4 mln zł

    Zamrożenie cen energii e…

    Czy kwestia ta może okazać się problemem w praktyce?

    Sądeckie Wodociągi

    Z e-BOK korzysta już 3,5 tyś. klientów