Wnioski taryfowe Warunki techniczne Ustawy branżowe Komentarze

Polska w strefie czerwonej

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 16 listopada 2020 14:48

Polska w strefie czerwonej

Branża przywraca a obostrzenia dla klientów

Praktycznie większość spółek wodociągowych i kanalizacyjnych, ale też komunalnych, przywróciła zaostrzone zasady kontaktów pracowników z klientami.

W większość przypadków obostrzenia te są takie same. Spółki wodociągowe wydają w tej sprawie komunikaty, informując w jaki sposób będą postępować w czasie rozprzestrzeniania się SARS-CoV-2. Tak też zrobiły Toruńskie Wodociągi. Poniżej pełen komunikat, który ta spółka umieściła na swojej oficjalnej stronie.

„W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną na terenie Rzeczypospolitej Polskiej związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i w celu ograniczenia ryzyka zakażenia COVID-19, informujemy

  o wprowadzonych poniższych zasadach dotyczących kontaktów naszych pracowników z klientami/ kontrahentami/dostawcami Spółki

Zachęcamy do telefonicznego bądź zdalnego (poprzez pocztę e-mail, e-BOK) załatwiania spraw.

W przypadku, gdy bezpośrednie spotkanie z pracownikiem Spółki jest niezbędne do załatwienia Państwa sprawy, prosimy o zgłoszenie się do BOK lub Kancelarii Spółki (biurowiec nr 1), a następnie o postępowanie zgodnie z wytycznymi pracowników.

Korespondencję prosimy zostawiać wyłącznie w Kancelarii Spółki lub Biurze Obsługi Klienta. Po godzinach urzędowania Spółki można ją zostawić w skrzynce na korespondencję umieszczoną obok budynku Biura Obsługi Klienta. W przypadku, gdy przesyłka ma trafić bezpośrednio do konkretnego pracownika Spółki, prosimy o jej imienne zaadresowanie.

Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie się na spotkania z Zarządem oraz pracownikami Spółki.

Wszystkie osoby niebędące pracownikami chcąc wejść na teren Spółki powinny mieć założone w maseczki ochronne.

Osoby wchodzące na teren Spółki muszą dokonać pomiaru temperatury ciała (pomiar bezdotykowy). W przypadku siedziby Spółki (ul. Rybaki 31-35) pomiaru należy dokonać w Kancelarii Spółki (z wyjątkiem klientów obsługiwanych w BOK-u). Na terenie Spółki nie mogą przebywać osoby z podwyższoną temperaturą (pow.37,5°C).

W kontakcie bezpośrednim z pracownikami Spółki należy zachować bezpieczną odległość, tj. minimum 1,5 metra, unikamy fizycznego kontaktu (miedzy innymi podawania rąk).

Dostawca/odbiorca wjeżdżając na teren Spółki ma prawo przejazdu jedynie do miejsca wskazanego przez pracownika odpowiedzialnego za odbiór przesyłki bądź pracownika ochrony na bramie wjazdowej do Spółki.”

Źródło: Toruńskie Wodociągi

 

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 16 listopada 2020 14:48
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Nie będzie podwyżki za w…

  Obecna stawka 9,85 zł za 1 m3 ma obowiązywać przez kolejne 3 lata

  „Barbara” drąży tunel

  Trwa budowa Kolektora Wiślanego

  Wodociągi Jaworzno podję…

  Jaworzno (woj. ślaskie), jako jedno z pierwszych miast w Polsce, samo zmieniło syste…

  Branża przywraca obostrz…

  Obostrzenia w kontaktach z klientami Covid -19.