Inwestycje

W Brzezinach podpisali umowę na prawie 3 mln zł

Marcin Simiński Dodany dnia: 28 kwietnia 2023 08:08

Łódzkie. Gmina Brzeziny podpisała umowę  z wykonawcą na przebudowę stacji uzdatniania wody wraz z wymianą części starych rurociągów.

Tym wykonawcą jest wyłonione w drodze przetargu Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe PRO-MET H. Kobusiński i wspólnicy Spółka Jawna. Ze strony Gminy umowę podpisał Marek Cieślarczyk – Wójt Gminy Brzeziny przy kontrasygnacie Skarbnika Gminy Ewy Wabnik, natomiast ze strony Wykonawcy umowę podpisał Hieronim Kobusiński – Prezes.

„W ramach zadania zostanie przebudowana stacja uzdatniania wody w miejscowości Brzeziny wraz z wymianą częściową rur azbestowo - cementowych. Zadanie dofinansowane z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych” - informuje Gmina Brzeziny.

Całe zadanie ma nazwę: ”Kompleksowe uporządkowanie gospodarki wodociągowej na terenie gminy Brzeziny w formule: „zaprojektuj i wybuduj”.  Całkowita wartość inwestycji w zakresie robót budowlanych wyniesie - 2.970.450,00 zł brutto, Dofinansowanie Polski Ład - 2.821.927,50 zł brutto.

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Marcin Simiński Dodany dnia: 28 kwietnia 2023 08:08
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Happy New Year

    Szczęśliwego Nowego 2025 Roku

    Budują magistralę wodoci…

    Wodociągi Zielona Góra: nowa sieć będzie zasilać południowe dzielnice miasta

    Zmiany w przepisach praw…

    Nowy katalog kar za wykroczenia i przestępstwa przeciwko środowisku

    Techniczne i ekonomiczne…

    Kawa z ekspertem: wtorek, 14 czerwca 2022 godz. 10.00