Trendy

Zielonogórskie Wodociągi w prestiżowych rankingach

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 27 lutego 2021 17:05

Zielonogórskie Wodociągi w prestiżowych rankingach

"Puls Biznesu" ogłosił wyniki rankingu Gazel Biznesu. Znalazły się tam Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja, w kategorii małych i średnich firm. Spółka ta zajęła wysokie miejsce także w innym rankingu, tym razem organizowanym przez dodatek Strefa Gospodarki „Gazety Prawnej”.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Zielonogórskie Wodociągi zajęły również 8. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji.  Ranking publikuje dodatek ekonomiczny „Strefa Gospodarki” w Dzienniku Gazety Prawnej. Ma on na celu prezentację czołówki branży wodociągowej, wyróżnienie najlepszych w branży przedsiębiorstw, ale przede wszystkim to branżowe uznanie dla wielkiego wysiłku jaki Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji wkładają w swoją codzienną pracę, w utrzymanie wysokiej sprawności technicznej urządzeń i instalacji, w zapewnienie dostaw dobrej jakości wody oraz w sprawny odbiór i oczyszczanie ścieków przez cały rok.

Spółka Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja przesyłamy wodę dla 140 tys. miasta z trzech źródeł: rzeki Obrzycy, ujęcia lewarowego i studni głębinowych na terenie miasta. Historia przedsiębiorstwa sięga lat 1875 kiedy to powołano  Zakład Wodociągów Miejskich.

Redaktor Wodociągowiec

Źródło: Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 27 lutego 2021 17:05
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Wodociągi Chrzanowskie: …

  Wodociągi Chrzanowskie: budowa kanalizacji sanitarnej

  Wybrzeże praskie z murem…

  Wybrzeże praskie z murem przeciwpowodziowym

  Aplikacja dedykowana do …

  Czy uda nam się monitorować obieg ścieków?

  Prezes M. Karolczak z pa…

  WODKAN w Ostrowie Wlk. ma 120 lat