Działalność bieżąca

BHP - odpowiedzialność Kierownictwa, Dyrekcji i Zarządów w branży wod-kan

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 7 marca 2023 08:56

We wtorek, 14 marca 2023 godz. 10.00 Wodociagowiec.pl wspólnie z naszym partnerem, firmą CodiFive organizują nieodpłatne weebinarium z cyklu „Kawa z Ekspertem”.

Tym razem porozmawiamy na temat Kluczowych wymagań BHP i odpowiedzialności Kierownictwa, Dyrekcji i Zarządów w branży wod – kan, a naszym gościem będzie niezwykle doświadczony i uznany w branży ekspert Wodociągowca.pl Adam Chodyniecki.

Podczas spotkania poruszymy zagadnienia dotyczące obowiązków pracodawcy związanych z przepisami BHP, odpowiedzialności Kierownictwa oraz sposobów organizacji Przedsiębiorstwa optymalizujących bezpieczeństwo i higienę pracy, jednym słowem, odpowiemy sobie na pytanie - „kiedy unikniesz odpowiedzialności za cudze błędy"?

Spotkanie to poprowadzą dla Państwa Damian Simiński, Redaktor Naczelny Wodociagowca.pl oraz Michał Wiktor Żmijewski, współwłaściciel CodiFive - firmy zajmującej się wdrażaniem oprogramowania dla branży wod-kan.

Tego weebinarium po prostu nie możecie Państwo pominąć!

TUTAJ MOŻESZ ZGŁOSIĆ NA WEEBINARIUM

Image placeholderAdam Chodyniecki – uznany ekspert do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy. Od 25 lat przygotowuje firmy do certyfikacji systemów zarządzania BHP w różnych jednostkach certyfikujących. Przeprowadza przedsiębiorstwa z różnych gałęzi gospodarki przez proces certyfikacji pracowników w Dozorze Technicznym w ramach obsługi UTB. Nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na kierunku „Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy”. Wieloletni prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP oddział Szczecin.

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 7 marca 2023 08:56
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Spokojnie, to tylko kryz…

  Kawa z ekspertem 26 kwietnia 2022 godz. 10.00

  Zachodniopomorskie: budu…

  Inwestycja o wartości 340 mln zł w ramach Programu Ochrony Przeciwpowodziowej

  Spółka Sądeckie Wodociąg…

  Z notatnika historyka: lampa Dawiego

  Przedsiębiorco, nie prze…

  30 listopada mija termin składania oświadczenia do zakładów energetycznych