Inne

Dąbrowski Wodociągi pomocne w upalne dni

Szymon Różański Dodany dnia: 11 lipca 2022 09:45

Ostatnie tygodnie były  upalne, dlatego Dąbrowski Wodociągi postanowiły trochę pomóc mieszkańcom Miasto Dąbrowa Górnicza .

Przy Pałac Kultury Zagłębia i Parku Hallera dąbrowianie mogli napić się wody z dystrybutorów.

Mieszkańcy, którzy spędzali czas na Fabryka Pełna Życia mogli do woli nawadniać się dzięki postawionemu tam saturatorowi.

Uzupełnianie płynów jest kluczowe w trakcie wysokich temperatur, dlatego Spółka zachęca do dbałości o swoje zdrowie i regularne nawadnianie swojego organizm.

Redaktor Wodociągowiec

Źródło: Dąbrowskie Wodociągi

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Szymon Różański Dodany dnia: 11 lipca 2022 09:45
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Zielonogórskie wodociągi…

    Z tej okazji odsłonięto dwie rzeźby - parę nowych Bachusików

    Bogatyńskie Wodociągi i …

    Prezes Roman Konopski odpowiada

    Pierwszy kilometr wydrąż…

    Budowa tunelu w Świnoujściu

    Pierwszy elektryk w PWiK…

    Oborniki dołączają do zielonej transformacji miast