Oczyszczanie ścieków

Lubuskie: oddanie do użytku inwestycji w Połupinie

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 10 września 2025 10:30

Ponad milion złotych kosztowało przywrócenie funkcjonalności oczyszczalni ścieków w Połupinie, która ucierpiała podczas zeszłorocznej powodzi. To jedna z 5 inwestycji dofinansowanych w ramach Programu „Usuwanie skutków powodzi 2024 r.- informuje WFOŚiGW w Zielonej Górze.

Dzięki tej inwestycji oczyszczalnia odzyskała pełną sprawność , co pozwoliło usunąć skutki powodzi z września 2024 r.  oraz zapewnić mieszkańcom Gminy Dąbie bezpieczne i sprawne funkcjonowanie infrastruktury na przyszłość.

Inwestycja kosztowała dokładnie 1 mln 080 tys. zł.

Redaktor Wodociągowiec

Źródło: WFOŚiGW w Zielonej Górze/Fb

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 10 września 2025 10:30
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Elastyczny system odczyt…

    Kawa z ekspertem: wtorek, 31 maja 2022 godz. 10.00

    Białystok: roboty w tune…

    Białostockie Wodociągi finalizują budowę magistrali wodociągowej

    Budują sieć w Ostródzie

    Ostróda: trwa wymiana starego, wyeksploatowanego wodociągu na nowy

    Koszalińscy wodociągowcy…

    Radni Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego zwiedzili oczyszczalnie