samorząd

Szczecińska Fabryka Wody zdobyła kolejne wyróżnienie

Marcin Simiński Dodany dnia: 27 listopada 2024 08:56

Fabryka Wody zdobyła kolejne wyróżnienie. Tym razem jej charakter doceniła Pomorsko-Kujawska Izba Budownictwa, która ogłosiła wyniki czwartego konkursu „Arcydzieło Sztuki Budowlanej” za rok 2024.

Celem konkursu jest wyróżnienie najciekawszych obiektów budowlanych oraz promowanie sztuki budowlanej i uczestników całego procesu inwestycyjnego oraz realizacyjnego. Kapituła konkursu w wybrała zwycięzców spośród inwestycji zgłoszonych w 5 kategoriach: budownictwo mieszkaniowe, budownictwo użyteczności publicznej, budownictwo inżynieryjne i drogowe, budownictwo przemysłowe i obiekty zrewitalizowane. Obiekt zdobył tytuł Laureata w kategorii Budownictwo Użyteczności Publicznej.

Zobacz też fabrykawody.eu

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Marcin Simiński Dodany dnia: 27 listopada 2024 08:56
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Nowe taryfy po korekcie

    W Rzeszowie drożej za wodę i ścieki

    Zmiany w przepisach praw…

    Nowy katalog kar za wykroczenia i przestępstwa przeciwko środowisku

    Zmiany legislacyjne w pr…

    Zmiany w Prawie Wodnym - uproszczenia dla branży turystycznej

    Bezpieczniej w dolinie r…

    Koniec prac na trzech zbiornikach