samorząd

Szczecińska Fabryka Wody zdobyła kolejne wyróżnienie

Marcin Simiński Dodany dnia: 27 listopada 2024 08:56

Fabryka Wody zdobyła kolejne wyróżnienie. Tym razem jej charakter doceniła Pomorsko-Kujawska Izba Budownictwa, która ogłosiła wyniki czwartego konkursu „Arcydzieło Sztuki Budowlanej” za rok 2024.

Celem konkursu jest wyróżnienie najciekawszych obiektów budowlanych oraz promowanie sztuki budowlanej i uczestników całego procesu inwestycyjnego oraz realizacyjnego. Kapituła konkursu w wybrała zwycięzców spośród inwestycji zgłoszonych w 5 kategoriach: budownictwo mieszkaniowe, budownictwo użyteczności publicznej, budownictwo inżynieryjne i drogowe, budownictwo przemysłowe i obiekty zrewitalizowane. Obiekt zdobył tytuł Laureata w kategorii Budownictwo Użyteczności Publicznej.

Zobacz też fabrykawody.eu

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Marcin Simiński Dodany dnia: 27 listopada 2024 08:56
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Wody Polskie doszły do p…

    Różne komunikaty IGWP i PGW Wody Polskie

    Andrychów z nowymi stawk…

    PGW Wody Polskie zatwierdziły taryfę dla ZWiK Andrychów

    90 mln zł na inwestycje …

    Wodociągi Miasta Kraków podsumowują

    Przygotowali rurociąg dl…

    Jaworzno: Budowa sieci zakończona