Trendy

Uroczysta gala w MTP

Szymon Różański Dodany dnia: 18 października 2023 09:53

Uroczysta gala z okazji jubileuszu 30 lat działalności WFOŚiGW w Poznaniu odbyła się na początku października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

Uroczystość była doskonałą okazją do podsumowań trzydziestoletniej działalności WFOŚiGW w Poznaniu oraz do życzeń, gratulacji i podziękowań dla wszystkich, którzy przez ten długi czas współpracowali na różnych płaszczyznach z Funduszem. Wojewoda Wielkopolski, Pan Michał Zieliński, dokonał odznaczenia zasłużonych pracowników WFOŚiGW w Poznaniu odznakami honorowymi „Za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Klimatu”, które są polskimi odznaczeniami cywilnymi nadawanymi przez ministra właściwego do spraw środowiska. Pan Szymon Byliński, Przewodniczący Rady Nadzorczej WFOŚiGW w Poznaniu i Dyrektor Departamentu Elektromobilności i Gospodarki Wodorowej Ministerstwa Klimatu i Środowiska odczytał list gratulacyjny z okazji jubileuszu Funduszu od Pani Anny Moskwy, Minister Klimatu i Środowiska.

Przez trzy dekady działalności WFOŚiGW w Poznaniu miał i ma przyjemność współpracować z różnymi podmiotami, dostosowując instrumenty wsparcia finansowego do ich potrzeb i możliwości. Fundusz wspiera zarówno największe i najbardziej innowacyjne przedsięwzięcia proekologiczne w regionie, jak i te małe – istotne w skali lokalnej, co zostało zaprezentowane podczas emisji krótkich reportaży o finansowanych przez Fundusz inwestycjach.

Gala 30-lecia WFOŚiGW w Poznaniu odbyła się 2 października na terenie MTP.

Źródło: WFOŚiGW w Poznaniu

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Szymon Różański Dodany dnia: 18 października 2023 09:53
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  W Jaworznie mają ich 1300

  O hydranty trzeba dbać

  Warszawa: renowacja kole…

  MPWiK informuje o zmianach organizacji ruchu

  Czy w Łodzi wydobędą rze…

  Łódź szykuje się do ciekawej inwestycji

  Kupili pojazd dzięki poż…

  PUK Gryfino: Elephant już na usługach