Inne

W tym roku targów nie będzie

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 9 maja 2021 16:59

IGWP podjęła decyzję

W tym roku targów  nie będzie

Izba Gospodarcza „Wodociągi Polskie” (IGWP) zdecydowała przenieść XXVIII edycję Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN na rok 2022. Powodem jest oczywiście wciąż występujące zagrożenie epidemiologiczne.

„Dynamiczna sytuacja epidemiologiczna oraz jej trudny do prognozowania rozwój w kolejnych miesiącach, to czynniki powodujące podjęcie decyzji o przełożeniu na rok 2022 organizacji kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji „WOD-KAN”. Naszym priorytetem pozostaje niezmiennie zapewnienie bezpieczeństwa Wystawcom i Gościom Targów oraz gwarancja utrzymania dotychczasowego poziomu imprezy”- poinformowała Dorota Jakuta, prezes IGWP, w oficjalnym komunikacie.

IGWP wprowadziła nowe rozwiązanie w zakresie w zakresie katalogu targowego. Stworzono wirtualną platformę WOD-KAN 2.0, której głównym elementem są wirtualne całoroczne targi WOD-KAN, funkcjonujące przez cały rok. 

Targi WOD-KAN odbywają się niemal od 30 lat, to największa impreza dla branży wodociągowej i kanalizacyjnej w tej części Europy. Ich organizatorem jest właśnie IG „Wodociągi Polskie”.

Redaktor Wodociągowiec

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 9 maja 2021 16:59
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Na polach wody jak na le…

  Raport IUNG-PIB Puławy

  W Jaworznie mają ich 1300

  O hydranty trzeba dbać

  Praktyczna usługa powiad…

  PWiK Gliwice zachęca odbiorców do korzystania z nowej usługi

  „Wyspiarka” pokonała pon…

  Raport z budowy tunelu w Świnoujściu