Wnioski taryfowe

W Zielonej Górze procedura w trakcie

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 24 maja 2021 09:22

W Zielonej Górze procedura w trakcie

Taryfy do 29 maja bez zmian

„Informujemy, że do czasu wprowadzenia nowej taryfy lub taryfy tymczasowej od dnia 29 maja 2021 roku obowiązują w Zielonogórskich Wodociągach dotychczasowe stawki taryf”- piszą do swoich odbiorców Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja.

Spółka poinformowała, że pozostaje w trakcie procedury uzgadniania nowych taryf dla zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków z organem regulacyjnym – Dyrektorem Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie. – „Zgodnie z art. 24 g ustawy z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków (Dz. U. 2020 poz. 2028 ze zm.) dotychczasową taryfę stosuje się do dnia wejścia  w życie nowej taryfy lub taryfy tymczasowej.W przypadku zatwierdzenia przez organ regulacyjny cen i stawek opłat nowej taryfy lub też po wprowadzeniu taryfy tymczasowej, taryfa ta zostanie najpierw ogłoszona przez organ regulacyjny na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie”- pisze na swojej stronie ZWiK w Zielonej Górze.

Spółka podkreśla jednocześnie, że nowa taryfa zostanie również zamieszczona na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Zielona Góra oraz na stronie internetowej Zielonogórskich Wodociągów: Aktualne taryfy – “Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja” Spółka z o.o. (zwik.zgora.pl) i udostępniona będzie punkcie obsługi klienta w siedzibie Spółki.

Taryfy wchodzą w życie po upływie 7 dni od dnia ich ogłoszenia.

Redaktor Wodociągowiec

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 24 maja 2021 09:22
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Pogłębianie koryta rzeki…

  Podpisano umowę na pogłębianie Wisły w Płocku w dwóch lokalizacjach: przy bramie prz…

  Ostrowiec Świętokrzyski …

  Regulacja rzeki Modły

  Umowa na zaprojektowanie…

  Sosnowiec szykuje się do inwestycji

  Minister powoła pełnomoc…

  Łukasz Lange zajmuje sie suszą