Ekspolatacja systemów wodnych

Warto założyć wodomierz w ogrodzie

Szymon Różański Dodany dnia: 3 czerwca 2022 10:09

"Jeśli macie Państwo trawnik lub piękny przydomowy ogródek, warto rozważyć montaż dodatkowego wodomierza ogrodowego.  Dzięki takiemu licznikowi, będą mniejsze rachunki za kanalizację" - przekonują Wodociągi Jaworzono.

Akcja informacyjna powzięta przez Spółkę jest ukierunkowana na komfort odbiorcy, który w głównej mierze ma przynieść oszczędności w domowym budżecie.

Jak przekonują Wodociągi Jaworzno swoich odbiorców - woda służąca do nawadniania ogrodu, czyli woda bezpowrotnie zużyta, wsiąkająca w ziemię, będzie odliczana od ogólnej ilości odprowadzanych ścieków. To czysta oszczędność. Teraz montaż takiego licznika jest jeszcze szybszy, gdyż Wodociągi nie wymagają „warunków technicznych do zabudowy wodomierza ogrodowego”.

Redaktor Wodociągowiec

Źródło: Wodociągi Jaworzno

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Szymon Różański Dodany dnia: 3 czerwca 2022 10:09
  • Komentarze (0)
    Image placeholder

    Podobne artykuły

    Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

    Jedno z najgłębszych uję…

    Wiedzieliście o tym?

    Gmina Nowogard wyłoniła …

    Kolejna gmina musi przebudować oczyszczalnię ścieków komunalnych

    We Włocławku osiem jedno…

    Lodołamacze gotowe do zimy

    Wniosek taryfowy zatwier…

    W Krakowie drożej za wodę i ścieki