inwestycje

GRODWIK zakończył inwestycję

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 22 stycznia 2023 20:07

Nawet małe zadania, służące rozwojowi infrastruktury wodociągowo - kanalizacyjnej, a przede wszystkim służące lokalnej społeczności zasługują na uwagę i uznanie. Spieszymy zatem z informacją, iż Grodkowskie Wodociągi i Kanalizacja GRODWIK zakończyły realizację zadania pn.: "Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w Tarnowie Grodkowskim" niedaleko Opola.

Wykonawcą zadania  była lokalna firma WASBUD. Wykonane zostało ok. 0,17 km sieci wodociągowej i ok. 0,17 km sieci kanalizacyjnej na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych. Inwestycja została zrealizowana przy wsparciu ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 na operacje "Gospodarka wodno-ściekowa" dystrybuowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

Grodkowskie Wodociągi i Kanalizacja - GRODWIK powstały w listopadzie 1992 roku w celu realizacji jednego z zadań własnych gminy w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków. GRODWiK jest w 100% własnością lokalnego samorządu. Terenem działania firmy jest wyłącznie miejsko-wiejska gmina Grodków. Spółka zatrudnia ponad 30 osób.

Redaktor Wodociągowiec

Źródło: GRODWIK sp. z o.o.

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Redaktor Wodociagowiec.pl Dodany dnia: 22 stycznia 2023 20:07
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Debata ws branży wod-kan…

  Kryzys ekonomiczny w branży wod.-kan. zagrożeniem ciągłości i jakości dostaw wody pi…

  Zgodnie z ustawą o porzą…

  Szczecin: kontrolują umowy na wywóz ścieków

  Budowa zbiorników retenc…

  Wrocław: Nie będą się już bać nawalnych deszczy

  Kraków: Wisła lepiej chr…

  „Ekologiczne sito” gotowe