Działalność bieżąca

Praktyczne aspekty badania trzeźwości pracowników a ochrony danych

MAGDALENA KORGA Dodany dnia: 22 maja 2023 08:35

We wtorek, 23 maja 2023 godz. 10.00 Wodociagowiec.pl wspólnie z naszym partnerem, firmą CodiFive organizują nieodpłatne weebinarium z cyklu „Kawa z Ekspertem”.

Tematem naszego weebinarium będą "Praktyczne aspekty badania trzeźwości pracowników w kontekście ochrony danych osobowych", a naszym ekspertem będzie Pani Magdalena Korga - prawnik, wieloletni administrator bezpieczeństwa informacji, a obecnie inspektor ochrony danych w 6 organizacjach, ekspert Wodociągowca.pl.

Spotkanie to poprowadzą Damian Simiński, Redaktor Naczelny Wodociagowca.pl oraz Michał Wiktor Żmijewski, współwłaściciel CodiFive - firmy zajmującej się wdrażaniem oprogramowania dla branży wod-kan.

Tego weebinarium po prostu nie możecie Państwo pominąć!

TUTAJ MOŻESZ ZGŁOSIĆ NA WEEBINARIUM

 

Magdalena Korga - prawnik, wieloletni Administrator bezpieczeństwa informacji, a obecnie Inspektor ochrony danych w 6 organizacjach, w tym także w przedsiębiorstwach wodociągowo – kanalizacyjnych. Doświadczony trener i praktyk, od ponad 15 lat zajmuje się doradztwem prawnym w zakresie ochrony danych osobowych. Od ponad dziesięciu lat kieruje pracą zespołu ekspertów, realizując projekty związane z dostosowaniem organizacji do wymogów prawa ochrony danych osobowych. Audytor z doświadczeniem w zakresie wdrażania systemów zarządzania bezpieczeństwem danych osobowych, zarówno w dużych spółkach tworzących grupy kapitałowe, jak i małych i średnich przedsiębiorstwach, w przedsiębiorstwach prywatnych oraz jednostkach państwowych i samorządowych, w tym także w przedsiębiorstwach wodociągowo – kanalizacyjnych. Jest członkiem założycielem Stowarzyszenia Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego, członkiem Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych oraz Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych. Wiedzą i doświadczeniem z zakresu ochrony danych osobowych dzieli się nie tylko jako wykładowca na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, lecz także prowadząc szkolenia. Jest trenerem szkoleń i warsztatów specjalistycznych dotyczących problematyki danych osobowych. Do chwili obecnej przeprowadziła około 600 dni szkoleniowych, przeszkoliła około 7000 osób. Prowadziła szkolenia jedno, dwu i trzydniowe między innymi dla Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Instytutu Pamięci Narodowej oraz Okręgowych Rad Adwokackich.

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

MAGDALENA KORGA Dodany dnia: 22 maja 2023 08:35
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Dolny Śląsk: Koniec remo…

  Działania przeciwpowodziowe na Odrze

  Zainwestowali w środowis…

  Katowickie Wodociągi z Ekolaurem

  Zielonogórskie Wodociągi…

  Gazela Biznesu dla Zielonogórskich Wodociągów

  Zgodnie z ustawą o porzą…

  Szczecin: kontrolują umowy na wywóz ścieków