Działalność bieżąca

Kawa z ekspertem: wtorek, 28 czerwca 2022 godz. 10.00

Damian Simiński Dodany dnia: 23 czerwca 2022 20:38

Już w najbliższy wtorek, 28 czerwca o godz. 10.00 Wodociagowiec.pl wspólnie z naszym partnerem, firmą CodiFive organizują kolejne nieodpłatne weebinarium z cyklu „Kawa z Ekspertem”.

Spotkanie to poprowadzą Damian Simiński, Redaktor Naczelny, współwłaściciel Wodociagowca.pl, Michał Wiktor Żmijewski, współwłaściciel CodiFive - firmy zajmującej się wdrażaniem oprogramowania dla branży wod-kan.

Tym razem, wspólnie z naszą ekspert, Panią mecenas Agnieszką Zając dokonamy "Podsumowania kampanii taryfowej 2021-2022", starając się jednocześnie zidentyfikować podstawy do złożenia wniosku o skrócenie okresu obowiązywania zatwierdzonych taryf.

Pani Agnieszka Zając jest prawnikiem, ekspertem w Krajowym Zarządzie Gospodarki Wodnej ds. taryf. Przypomnijmy, Pani Agnieszka gościła już w Kawie z ekspertem w grudniu 2021 roku (spotkanie to można obejrzeć klikając w zdjęcie poniżej, bądź TUTAJ), a weebinarium cieszyło się dużym zainteresowaniem i zebrało bardzo dobre recenzje. Warto zatem ponownie w nim uczestniczyć, gdyż zdobyta w ten sposób wiedza może Państwu znacząco ułatwić pracę podczas przygotowywania kolejnych wniosków taryfowych.

Podczas najbliższego weebinarium omówimy najczęściej popełniane błędy przez przedsiębiorstwa wodociągowo – kanalizacyjne oraz podstawy do zastosowania procedury skrócenia okresu obowiązywania taryf”.

Serdecznie Państwa zapraszamy.

Chętnych do udziału w weebinarium zapraszamy do zgłaszania się na nie pod wskazanym adresem: https://kawa.codifive.pl/

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Damian Simiński Dodany dnia: 23 czerwca 2022 20:38
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Badanie świadomości i za…

  Problem z zasobami wodnymi

  Białystok: hermetyzacja …

  Koniec z przykrymi zapachami

  Mgiełka z wody dla ochło…

  Saur Neptun Gdańsk

  Jaworzno: myli i dezynfe…

  Wodociągi Jaworzno w trosce o czystość miasta