Działalność bieżąca

Kawa z ekspertem: wtorek, 28 czerwca 2022 godz. 10.00

Damian Simiński Dodany dnia: 23 czerwca 2022 20:38

Już w najbliższy wtorek, 28 czerwca o godz. 10.00 Wodociagowiec.pl wspólnie z naszym partnerem, firmą CodiFive organizują kolejne nieodpłatne weebinarium z cyklu „Kawa z Ekspertem”.

Spotkanie to poprowadzą Damian Simiński, Redaktor Naczelny, współwłaściciel Wodociagowca.pl, Michał Wiktor Żmijewski, współwłaściciel CodiFive - firmy zajmującej się wdrażaniem oprogramowania dla branży wod-kan.

Tym razem, wspólnie z naszą ekspert, Panią mecenas Agnieszką Zając dokonamy "Podsumowania kampanii taryfowej 2021-2022", starając się jednocześnie zidentyfikować podstawy do złożenia wniosku o skrócenie okresu obowiązywania zatwierdzonych taryf.

Pani Agnieszka Zając jest prawnikiem, ekspertem w Krajowym Zarządzie Gospodarki Wodnej ds. taryf. Przypomnijmy, Pani Agnieszka gościła już w Kawie z ekspertem w grudniu 2021 roku (spotkanie to można obejrzeć klikając w zdjęcie poniżej, bądź TUTAJ), a weebinarium cieszyło się dużym zainteresowaniem i zebrało bardzo dobre recenzje. Warto zatem ponownie w nim uczestniczyć, gdyż zdobyta w ten sposób wiedza może Państwu znacząco ułatwić pracę podczas przygotowywania kolejnych wniosków taryfowych.

Podczas najbliższego weebinarium omówimy najczęściej popełniane błędy przez przedsiębiorstwa wodociągowo – kanalizacyjne oraz podstawy do zastosowania procedury skrócenia okresu obowiązywania taryf”.

Serdecznie Państwa zapraszamy.

Chętnych do udziału w weebinarium zapraszamy do zgłaszania się na nie pod wskazanym adresem: https://kawa.codifive.pl/

Chcesz częściej nas odwiedzać?

Subskrybuj Wodociągowca!

Damian Simiński Dodany dnia: 23 czerwca 2022 20:38
 • Komentarze (0)
  Image placeholder

  Podobne artykuły

  Zobacz inne artykuły z tej kategorii.

  Zanieczyszczono rzekę So…

  Zanieczyszczono rzekę Sołę

  Mini FUSO na wyposażeniu…

  Mały wjedzie wszędzie

  Opole - edukacja: ile wo…

  Opole - edukacja: ile wody powinniśmy pić każdego dnia?

  Niezwykła historia z Rog…

  Obrączka znaleziono w oczyszczalni ścieków - 13 lat temu pierścionek wpadł do muszli